INNO Optiskās Šķiedras Kodolsintēzes salikšanas mašīnas Strāvas Adapteris INNO SI-10 IF-15 Skats 3 Apskatītu 5 V7 Akumulatora lādētāju, lai optiskās šķiedras metinātājs

INNO Optiskās Šķiedras Kodolsintēzes salikšanas mašīnas Strāvas Adapteris INNO SI-10 IF-15 Skats 3 Apskatītu 5 V7 Akumulatora lādētāju, lai optiskās šķiedras metinātājs  €19.61
  • Zīmola Nosaukums: VIJEI

INNO Optiskās Šķiedras Kodolsintēzes salikšanas mašīnas Strāvas Adapteris INNOIFS/10/15/view3/view5/view7

Tagi: Šķiedras, asmens fusion, fitel s178a, digitālās printeri, folija, inno skatu 7, inno, lādētājs kodolsintēzes salikšanas mašīnas, stacija yihua, kodolsintēzes mašīna, inno skats


  • Bezmaksas piegāde 100gab/Daudz Ātri Savienotājs 3M NPFG 8802-TLC/APC/FS/3 SC APC SM 3.0 mm Jaka FTTH Optisko Šķiedru Ātri Savienotājs

    Bezmaksas piegāde 100gab/Daudz Ātri Savienotājs 3M NPFG 8802-TLC/APC/FS/3 SC APC SM 3.0 mm Jaka FTTH Optisko Šķiedru Ātri Savienotājs

    Bezmaksas piegāde 100gab/Daudz Ātri Savienotājs 3M NPFG 8802-TLC/APC/FS/3 SC APC SM 3.0 mm Jaka FTTH Optisko Šķiedru Ātri Savienotājs Produkta Atribūti 3M NPFG 8802 TLC savienotāju, izmantojot mehāniskās savienojuma metodi, var strauji field3mm un FRP uz 8 vārds bize iekštelpu kabeļu (2mm*3mm) termināļa standarta SC typeconnector.TLC savienotājs ir priekšrocības vienkārša darbība, labas tensileproperties,
    €110.32
  • SC šķiedras media converter dual šķiedras 1000M Gigabit Ethernet Fiber optic Media Converter 1310nm / 1550nm 20km pielāgojamu

    SC šķiedras media converter dual šķiedras 1000M Gigabit Ethernet Fiber optic Media Converter 1310nm / 1550nm 20km pielāgojamu

    €15.29
  • Optiskie Media Converter HTB-1100S-A/B 25km 10/100Mbps RJ45 Single Mode single fiber TX RX SC 1550nm-TX 1550nm-RX

    Optiskie Media Converter HTB-1100S-A/B 25km 10/100Mbps RJ45 Single Mode single fiber TX RX SC 1550nm-TX 1550nm-RX

    Laipni lūdzam SeeMe Technology Co., SIA Atlaidi vairumtirdzniecības?Lielāka daļa numuru?Citāts par BOM?Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar SeeMe pārdevējs Visi mūsu produkti sniedz vienu gadu kvalitātes garantija. Apraksts netLINK Sērijas Gigabit Šķiedras Converter var konvertēt Optiskā un Elektriskā Ethernet signālu starp 10/100M UTP saskarne (TX) un 1000M optisko dzīslu saskarne
    €11.56

  • Mini Šķiedras Lodziņā OTDR Palaišanas Kabelis 100m OTDR mirusī Zona Eliminator Šķiedras Gredzeniem SM 1310/1550nm

    Mini Šķiedras Lodziņā OTDR Palaišanas Kabelis 100m OTDR mirusī Zona Eliminator Šķiedras Gredzeniem SM 1310/1550nm

    Šķiedras Lodziņā OTDR Palaišanas Kabelis 100m OTDR mirusī Zona Eliminator Šķiedras Gredzeniem SM 1310/1550nm Apraksts paredzēta, lai atbalsta testēšanas optiskās šķiedras kabeli, izmantojot OTDR.Ar OTDR Uzsākt Šķiedras lodziņā izmanto ar Optisko Laika Domēna Reflectometers (OTDR) lai palīdzētu samazinātu ietekmi OTDR uzsākšana pulss par mērījumu nenoteiktību.Pieejams daudz dažādas
    €17.77 €16.88
  • Bezmaksas piegāde Lēts OEM 4 Wi Fi Porta Šķiedras FTTH 4Fe GPON 1ge + 3Fe + Wi-Fi + Wi-Fi GPON / EPON ONU

    Bezmaksas piegāde Lēts OEM 4 Wi Fi Porta Šķiedras FTTH 4Fe GPON 1ge + 3Fe + Wi-Fi + Wi-Fi GPON / EPON ONU

    €25.86 €21.98
  • 10 Gab. LC UPC, lai LC UPC Simplex 2,0 mm 3,0 mm PVC Viena Režīma Šķiedras Patch Cable džemperis šķiedras patch cord fibra optica

    10 Gab. LC UPC, lai LC UPC Simplex 2,0 mm 3,0 mm PVC Viena Režīma Šķiedras Patch Cable džemperis šķiedras patch cord fibra optica

    LC UPC, lai LC UPC Optisko Šķiedru Patchcord 2.0 mm PVC G657A Simplex Šķiedras Kabeli Šī 9/125 OS2 single mode optisko kabeli ir ideāls, kas savieno 1G/10G/40G/100G Ethernet savienojumus.Tas var pārvadāt dati līdz 10km pie 1310nm, vai līdz 40km pie 1550nm Par vairumtirdzniecības cenu sarakstā, lūdzu, sazinieties ar [email protected] Specifikācija Pieslēgvietas Tips LC LC, lai poļu Tipa
    €10.62
  • Kopīgot