Draagbare pildspalvu tips 3 1 soldeerbout MT-100 multifunctionele soldeerbout draadsoldeerbout

Draagbare pildspalvu tips 3 1 soldeerbout MT-100 multifunctionele soldeerbout draadsoldeerbout  €10.98 €7.35
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Modeļa Numurs: MT-100
  • Zīmola Nosaukums: jakcom

Galvenās Iezīmes ▼Gāzes lodāmurs funkcijas ātra uzsilšana par augstu ražīgumu.Gāzes jaudu ļauj līdz 35-45 minūtes nepārtrauktu lietošanu, plašas lielākā daļa darba vietu. ▼Apkures rīks ar naudas sodu meistarība un izcilu kvalitāti, portatīvo kabatas izmēra, viegls un ērts.To var izmantot ilgu laiku. ▼Viegli uzturēt un uzpildīts ar butāna šķiltavas gāzes.Ar Lodēšanu pildspalvu būs izkausēt gan sudraba un zelta lodēt.To var izmantot kā mini-lāpu vai siltuma pūtējs. ▼Ka lodāmurs ir labākā dāvana ideja par DIYer, universāls Vieglāks,dažādu remontēt lietošanas elektronikas un chipboards, metināšana, rotaslietas, ģitāra, pulksteņi, elektroinstalācija, mobilo ierīci, datoru aparatūru, mazās elektroniskās darbu, TV kondensatori vai aksesuāri, piekariņi jūsu bērniem, amatnieku un vairāk.Lietošanas Scenāriji Šis būtiskais un labi būvēts, vieglāks ir liels, kā Lāpu vieglāks.Piemērots āra aktivitātēm, piemēram, pārgājienu, tūrisma, BBQ, uz pludmali vai parku.Izmantojot Metodes Specifikācija Materiāli:plastmasas Uzpildes tilpums: 8ml Lodāmurs temperatūra: 450℃ Iepakojuma Saturs Metināšanas instrumenti × 1 Piezīme Sakarā ar manuālo mērījumu, lūdzu, ļaujiet nedaudz mērījumu novirzes.Sakarā ar dažādiem displeja un gaismas efektiem, ar faktisko krāsu preci var nedaudz atšķirties no krāsu parādīts uz attēla.Baterijas nav iekļautas produktu.Lūdzu, dot savu.

Tagi: 90W, gredzens smart, jakcom gredzens, jakcom r3, gudrs gredzens, dzelzs lodēšanas alva, android gredzenu smart, dzelzs lodēt usb, r3 gredzens, dzelzs (lodalva)


  • 200mtr Bruņu optisko Šķiedru Patchcords ūdensizturīgs LC-LC, SC-SC, FC-FC 2 kodols plāksteris svina FTTA bruņas džemperis Āra SM DX OD=3-3.3 mm

    200mtr Bruņu optisko Šķiedru Patchcords ūdensizturīgs LC-LC, SC-SC, FC-FC 2 kodols plāksteris svina FTTA bruņas džemperis Āra SM DX OD=3-3.3 mm

    Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tālr.: 13065838003 Āra Bruņu Fiber optic Patch Svina ūdensizturīgs LC-LC, SC-SC, FC-FC 2 kodolu Singlemode FTTA bruņas džemperis SM DX OD= 3.0-3.3 mm Pic Rādīt:
    €80.09 €76.08
  • 1x2 Diferenciālis Mini Blockless Tērauda Caurules, SC/APC Savienotājs 1*2 Optiskās Šķiedras PLC Sadalītāja 0.9 mm SM Par FTTH GPON EPON OLT ONU

    1x2 Diferenciālis Mini Blockless Tērauda Caurules, SC/APC Savienotājs 1*2 Optiskās Šķiedras PLC Sadalītāja 0.9 mm SM Par FTTH GPON EPON OLT ONU

    Produkta attēli: Īpašības *Lieliska Mehāniskā,Mazo Izmēru *Augsta Uzticamība *Zems ievietošanas Zudumu un zemu Atkarīgas no Polarizācijas zudumi *Augsta kanālu skaits *Izcilas Vides Stabilitāti un Plaši Izmanto Programmas *FTTx Izvietošanu(GPON/BPON/EPON) *Kabeļu televīzijas (IPTV) *lokālie tīkli (LAN) *Testa aprīkojums *Pasīvie optiskie tīkli(PON) Specifikācijas Pasūtīšanas Informācija
    €15.36
  • 60M 1core SC Iekštelpu Kritums optic patch cord single mode Simplex FTTH Kritums Optisko Šķiedru Kabeļu G652d jumper cable bezmaksas piegāde SCU

    60M 1core SC Iekštelpu Kritums optic patch cord single mode Simplex FTTH Kritums Optisko Šķiedru Kabeļu G652d jumper cable bezmaksas piegāde SCU

    Email:[email protected] Skype:e_link60 SC UPC Āra Kritums optic patch cord Kabeļu single mode Simplex FTTH Kritums Optisko Šķiedru Kabeļu G652D jumper cable 1 core 2 tēraudi 1 Core 2 Tērauda: PIC Rādīt:
    €17.90

  • 4 1 Mini Daudzfunkciju Optiskās Jaudas Mērītājs Vizuālo Defektu atrašanās vietas Kabeļu Tīkla Testa LED AP/KP 1MW/15MW/ 30MW

    4 1 Mini Daudzfunkciju Optiskās Jaudas Mērītājs Vizuālo Defektu atrašanās vietas Kabeļu Tīkla Testa LED AP/KP 1MW/15MW/ 30MW

    Mini 4in1Multifunction Optiskās Jaudas Mērītājs Vizuālo Defektu atrašanās vietas Kabeļu Tīkla Testa optisko fiber tester 5km 15km VFL Mini Daudzfunkciju 4 1 LED lukturīti Optiskās jaudas mērītājs Sarkanās gaismas avots, Tīkla testa 6 viļņu garumiem null null null null
    €21.62 €19.46
  • SC APC UPCFiber Patch Kabeli, optiskās šķiedras Patch vads 3.0 mm , šķiedrvielu Džemperis Simplex SM FTTH Šķiedru Kabeļu 1m 2m 3m 10m 15M

    SC APC UPCFiber Patch Kabeli, optiskās šķiedras Patch vads 3.0 mm , šķiedrvielu Džemperis Simplex SM FTTH Šķiedru Kabeļu 1m 2m 3m 10m 15M

    Ieteicams Produktu Laipni lūgti mūsu veikalā vairāk atlaidēm, lūdzu, sazinieties ar +86 15951880639 (WhatsApp) Optiskās šķiedras Patch vads 3.0 mm PVC G657A , šķiedrvielu Džemperis Simplex SM FTTH Šķiedru Kabeļu 1m 2m 3m 10m 15m Programmas KABEĻTELEVĪZIJAS Optiskās šķiedras sakaru sistēmas Optiskās šķiedras datu pārraides Ēkas, tīkla piekļuve, Vadu sistēmas, ODF FTTX, pieteikumi, Iezīmes,
    €13.08 €8.50
  • Bezmaksas shipping10pcs 20pcs 50gab L925B Optisko Šķiedru Ātrais Savienotājs Optiskās Šķiedras Mehāniskās Salaist, lai Piliens Kabeli

    Bezmaksas shipping10pcs 20pcs 50gab L925B Optisko Šķiedru Ātrais Savienotājs Optiskās Šķiedras Mehāniskās Salaist, lai Piliens Kabeli

    JAUNAS Optiskās Šķiedras Ātri Savienotājs L925B FTTH Ātrais Savienotājs Universālā Šķiedras mehāniskās Salaist Īpašu Vairumtirdzniecība 1. Produkta Apraksts: 1, metāla V groove konstrukcijas, optiskās šķiedras savienojuma precizitāte ir augsta, tehniskie rādītāji ir lieliski. 2, kodola struktūra: box struktūra dizains, laba blīvējuma darbību, saskaņojot šķidrums nav viegli zaudēt,
    €7.59
  • Kopīgot